Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

У Доманівській ОТГ розпочалося дослідження громадської думки щодо якості послуги вуличного освітлення

Доманівська ОТГ у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки USAID розробила та затвердила План удосконалення надання послуги вуличного освітлення. Громадська думка стала головною причиною особливої уваги Доманівської громади до якості послуги, тому оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення. Проведення моніторингу якості послуг дозволить керівництву ОТГ своєчасно виправляти недоліки та розвивати успіх. Тому було вирішено використовувати інструменти та методологію експрес –дослідження. Для опитування громадської думки Програмою ДОБРЕ було закуплено 4 планшети.

Основна мета такого дослідження-шляхом опитування жителів громади за місцем проживання достатньо швидко отримати інформацію про думку громадян з певних, досить простих питань.

З 18 квітня 2019 року на території Доманівської громади представниками ОТГ, шкільною молоддю Доманіської ЗОШ № 2 та Петропавлівської філії  Доманівського НВК було розпочато особисті інтерв’ю з респондентами за місцем їх проживання з використанням автоматизованої системи опитувань DOBRE Pytannya.« повернутися до списку новин