Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Несанкціоновані сміттєзвалища – проблема для громади

 

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та загалом чистота селища та сіл громади це оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

На виконання пункту 2 частини першої  статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою населених пунктів Доманівської селищної ради, з метою забезпечення утримання території громади у належному стані та створення сприятливих умов для життєдіяльності людей, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, громадяни повинні дотримуватись правил благоустрою території населених пунктів, та не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів у сфері благоустрою населених пунктів.

На виконання заходів, що здійснюються в рамках оголошеного місячника, 19 квітня проведена робота з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Доманівської селищної ради. Станом на 9.00 год. було ліквідовано сміттєзвалище в смт Доманівка в районі Автовокзалу (біля трансформаторної підстанції), уже станом на 11.00 год. земельна ділянка очищена від сміття була забруднена відходами від домашнього господарства.

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність шляхом стягнення штрафу, для громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, просимо Вас, відповідально ставитись до питання благоустрою території нашої громади, адже всі ми хочемо жити в селищі та селах громади, де чисті й затишні вулиці, впорядковані зелені зони. Тільки разом ми зможемо зробити нашу громаду кращою.

Виконавчий комітет

Доманівської селищної ради

 « повернутися до списку новин