ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

Дата: 16.04.2019 13:20

З 8 по 11 квітня 2019 року в м.Южне Одеської області  відбувся 2-й міжнародний турнір з гандболу серед юнаків 2008 року народження.

У гандбольному турнірі взяли участь команди: м.Кишинів «Фортуна» (Молдова), м.Чобручі (Придністровська МР), м.Київ, м.Красилів Хмельницької області, м.Запоріжжя, м.Мелітополь Запорізької області, смт.Доманівка Миколаївської області, м.Полтава та господарі турніру- м.Южне.

Ігри проводилися за правилами Федерації гандболу України, в спортивному комплексі м.Южне.

За результатами зіграних ігор  доманівські гандболісти посіли ІV місце, тренер-наставник Дашко Вячеслав Петрович.

Організаторами гандбольного турніру , а це профспілка робітників морського транспорту ДП «МТП»Южний», були визначені номінації «Кращі» гравці та кожна команда-учасниця була нагороджена кубками, грамотами відповідного зразка  та цінними подарунками.

Поїздка юних гандболістів  Доманівської ДЮСШ  була цікавою на події та нові незабутні враження.