Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Змагання з футзалу

   Наші переможці!!!

                                                                   

        Змагання «Шкільної футзальної ліги України» проводяться  серед учнів закладів загальної середньої освіти з метою зміцнення здоров’я  дітей , залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом в цілому та ,безпосередньо,  футзалом, виявлення здібних футзалістів. 

 

     25 березня 2019 року у спортивному залі Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся зональний етап обласних змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018/2019 років.

      Змагання проводились серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти.

     За результатами проведених матчевих зустрічей господарі виявились сильнішими та спритнішими. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Доманівської ОТГ.

    Вітаємо наших спортсменів, бажаємо подальших здобутків, не зупинятися на досягнутому, адже попереду матчі наступних етапів змагань, та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам.

                                                 

         Окрема вдячність учителям, які докладають зусиль до зростання юного покоління, залучають до занять спортом та фізичною культурою. Здоров’я, вдачі, везіння та ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!« повернутися до списку новин