Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Працівники селищної ради долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». В четвер, 21 березня, поприбирали узбіччя дороги.

Під час прибирання узбіччя дороги всіх учасників акції вразила байдужість, жорстокість і не людяність тих осіб, які насмітили обабіч доріг. Поміж іншого сміття була велика кількість скляних бутилок, використанні дитячі памперси, гілля після обрізки дерев з присадибних ділянок.

Користуючись нагодою, звертаємось до всіх небайдужих людей: по можливості зупиняйте таких людей, перешкоджайте їм засмічувати нашу з вами землю, повідомляйте про порушників у виконавчі органи. Тільки всі разом ми можемо зупинити це сміттєве безумство, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.