Змагання з волейболу (юнаки) серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради та Доманівського району

15 березня 2019 р.  у спортивному залі Доманівського НВК відбулися змагання з волейболу (юнаки) серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради та Доманівського району.

У змаганнях брали участь 4 команди, а саме: Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Зеленоярської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Новоолександрівського НВК та Доманівського НВК.

Юні спортсмени змагалися між собою демонструючи високий рівень фізичної підготовки. Кожна команда прагнула вибороти перемогу та звання найкращої.

За результатами проведених змагань І місце посіла команда Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІІ місце – команда Новоолександрівського НВК, ІІІ місце – команда  Зеленоярської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Дякуємо учасникам змагань за вражаючі емоції та цікаві ігрові моменти, бажаємо натхнення та подальших спортивних здобутків.

Наставникам  команд наснаги та ПЕРЕМОГ!