Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку громади. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна та побутова галузі працюють безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців.

Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!