Змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад

Баскетбол – один із найпопулярніших ігрових видів спорту як у світі, так і у нашій країні. Заняття баскетболом допомагають формувати наполегливість, сміливість, рішучість, чесність, упевненість у собі, почуття колективізму. Особливо популярний баскетбол серед учнівської молоді.

12 березня 2019 року  у спортивному залі Доманівського  НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - Центр дитячої та юнацької творчості» у рамках ХVІІІ обласних Спортивних ігор пройшли зональні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад,  в яких взяли участь команди Доманівської, Прибузької, Мостівської, Веселинівської ОТГ.

Гра була дуже напруженою та насиченою, адже ніхто не бажав поступатися супернику. І хоч кожна команда продемонструвала високий рівень гри, та зрештою визначився беззаперечний лідер.

По завершенні ігрових зустрічей місця розподілилися наступним чином:

І місце – Доманівська ОТГ;

ІІ місце  – Мостівська ОТГ;

ІІІ місце  - Прибузька ОТГ.

Наші спортсмени вийшли до фіналу!!!!

Побажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та подальшої перемоги, адже попереду їх чекає боротьба у фінальних змаганнях, які проводитимуться у м. Вознесенськ!!!

Дякуємо організаторам та наставникам збірної команди Доманівської селищної ради!!!!