1 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Дата: 12.03.2019 15:10

Саме тому в цей день  у Доманівському ДНЗ №2 провелися заняття , які відповідають даній темі.

Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з добротою та співчуттям, дитина вчиться поважати тих, хто слабший. Діти, які виявляють у поведінці справедливість, доброту й милосердя до тварин, більш добрі, шляхетні й уважні до людей. Добре ставлення до тварин допомагає малюкові стати гуманною людиною й повноцінним членом суспільства. Виховання в дитині даних якостей зводиться до одного простого правила: ставтеся до інших так, як би ви хотіли, щоб вони ставилися до вас.