Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Конкурс сучасного танцю «Сучасні ритми»

З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвиток їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, 01 березня 2019 року на базі Доманівського Будинку дитячої творчості відділом освіти, молоді та спорту Доманівської селищної ради проведено І етап обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю «Сучасні ритми».

До участі у конкурсі були запрошені танцювальні колективи закладів загальної середньої  та позашкільної освіти Доманівської селищної ради. Учасники створили незабутню атмосферу свята танцю, показали технічну майстерність та чистоту виконання рухів, сценічну майстерність та художній рівень хореографічного твору, естетичний зовнішній вигляд.

Журі конкурсу визначили переможців конкурсу, які будуть представляти селищну раду у ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу.

Організатори конкурсу висловлюють  подяку  всім учасникам, керівникам хореогафічних колективів, батькам та директору БДТ за створені належні умови для  проведення конкурсу.« повернутися до списку новин