Проведено методичний актив

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 у приміщенні шкільної медіатеки  28 лютого 2019 року проведено методичний актив заступників директорів з навчально-виховної роботи.

У дружній атмосфері учасники заходу опрацювали лист департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації «Про проведення державної підсумкової атестації»,  активно обговорили основні зміни щодо умов та порядку проведення державної підсумкової атестації.

Методист Цехоцька І.М. акцентувала особливу увагу на   актуальному питанні сьогодення – замовлення підручників. Заступники ознайомилися з переліком підручників для учнів 5 та 10 класів, що не друкувались за кошти державного бюджету у 2018-2019 н.р., обговорили інструкцію по  роботі в  системі КУРС: Школа, звернули увагу на зміни системи та її функції.

Освітяни  обмінювались думками з приводу питань, які виникали під час роботи. Методисти відділу освіти, молоді та спорту надавали роз’яснення щодо подальшої роботи в умовах Нової української школи.