Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Відбулись змагання з баскетболу серед команд юнаків

У лютому місяці 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулись змагання з баскетболу серед команд юнаків (19.02.2019 р.) та дівчат (26.02.2019р.)  у рамках проведення  Спортивних ігор серед учнів 5-9 класів у 2018/2019 навчального року, з метою зміцнення здоров’я школярів та ведення здорового способу життя.

     Баскетбол - це командна гра, у якій спільні дії учасників обумовлені єдиною метою. Це змагання складне, емоційне, включає в себе швидкий біг, стрибки, кидки м’яча, здійснювані в протидії суперників. У всіх команд було велике бажання – перемогти, тому ігри були цікавими та багатими на яскраві  моменти.

        У напруженій, а часом запеклій боротьбі команда юнаків Доманівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 здобула перемогу. Команди Доманівського НВК та Новоолександрівського НВК посіли відповідно друге та третє місця.

          Не менш напружено та емоційно проходила боротьба серед дівчат. Перемогла команда Новоолександрівського НВК друге та третє місця посіли команди Зеленоярської філії Доманівської ЗОШ № 2 та Доманівського НВК.

          Усім учасникам змагань та їх наставникам бажаємо здоров’я, наснаги та подальших ПЕРЕМОГ!!!!!!!!!!

 « повернутися до списку новин