Про скликання чергової ХХІХ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 25.02.2019 08:34

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 26 лютого 2019 року о 10 годині відбудеться чергова ХХІХ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі селищної ради.

Проект порядку денного:

1.Про батьківську плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Доманівської селищної ради у 2019 році.

Доповідач: начальник відділу освіти Тихолаз О.М.

2.Про затвердження Положення про філії опорних закладів Доманівської селищної ради.

Доповідач: начальник відділу освіти Тихолаз О.М.

3.Про звіт про роботу комунального підприємства «Доманівське» за 2018 рік.

Доповідач: директор КП "Доманівське" Ковбель А.А.

4. Про затвердження звіту виконання бюджету Доманівської селищної ради за 2018 рік.

Доповідач:начальник відділу-головний бухгалтер Сівак О.В.

5. Про затвердження робочого проекту "Нове будівництво розвідувально- експлуаційної свердловини в с. Царедарівка, вул. Доманівського району Миколаїівської області".

Доповідач: заступник селищного голови Гулич В.В.

6.Про утворення резервного фонду бюджету Доманівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач: заступник селищного голови Гулич В.В.

7. Про виділення коштів з бюджету селищної ради на поточний ремонт частини адміністративного приміщення Доманівської селищної ради під Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Доманівської селищної ради.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

8. Про виділення коштів  з бюджету селищної ради на капітальний ремонт та реконструкцію вуличного  освітлення по території Доманівської селищної ради.

Доповідач : керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

9. Про виділення коштів  з бюджету селищної ради на облаштування території з покращеною інфраструктурою для громадян та бізнесу в смт. Доманівка.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

10.Про  поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Доманівське».

Доповідач: начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

11.Про затвердження Договору про передачу бюджетних коштів з бюджету Доманівської селищної ради до районного бюджету Доманівського району.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

12.Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач: начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

13. Про затвердження переліку проектів, які можуть реалізовуватися протягом 2019-2021 років за рахунок бюджетних та інших коштів.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

14. Про затвердження договору оренди нерухомого майна комунальної власності між Доманівською селищною радою та Селянським (Фермерським) господарством «Х.А.С.» по вул.Свободи,18 в смт.Доманівка.

Доповідач: начальник юридичного відділу Савін Д.С.

15. Про затвердження Додаткової угоди до договору оренди комунального нерухомого майна розташованого за адресою: вул.Свободи,18  смт.Доманівка №РОФ-1593 від 07.08.2017р.

між Доманівською селищною радою та Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області.

Доповідач: начальник юридичного відділу Савін Д.С.

16.Про припинення права та вилучення з оперативного управління Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 автобуса ГАЗ 3221 державний номер 059-46 НК.

17.Про  передачу автобуса ГАЗ 3221 державний номер 059-46 НК з  комунальної власності Доманівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району.

18.Земельні питання

Доповідач: в.о.начальника земельного відділу Голумбйовська Т.Й.