Конкурс заявок на отримання гранту від Європейського Культурного Фонду

З лютого 2019 року оголошується конкурс заявок на отримання гранту від Європейського Культурного Фонду.

В рамках конкурсу будуть профінансові творчі, культурні заходи, які будуть реалізовані у період до, під час і після європейських парламентських виборів (23-26 травня 2019 року).

Оцінювання поданих заявок триває протягом 4 тижнів від дати подання. Відбір проектів проходить за принципом: перший подав – перший отримав фінансування.

Перевага надається:

• Інноваційним ідеям, які можуть стати прикладами як на місцевому, так і на загальноєвропейському рівні.
  • Проектам, у які буде залучено широкі верстви населення.

Взяти участь у конкурсі можуть фізичні особи і організації. Пропозиції, подані політичними партіями не підтримуються.

Надаються 3 види грантів.

• малий: 5.000 – 15.000 євро
  • середній: 15.000 – 30.000 євро
  • великий: 30.000 – 50.000 євро (тільки для організацій).

Конкурс триватиме  до повного використання наявного бюджету.

Заявки подаються через онлайн-платформу за посиланням

Просимо учасників конкурсу повідомити селищну раду про участь на електронну адресу sr@domanivska-gromada.gov.ua або за телефоном 9-19-49