Проведений семінар-практикум у формі ділової гри за темою «Зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання»

Дата: 21.02.2019 16:09

Сучасне життя ставить перед педагогічним колективом  Доманівського дошкільного навчального закладу№2 складні завдання щодо виховання та навчання дітей, вимоги до збереження їхнього здоров'я.

Тому об'єктивною необхідністю стало вдосконалення існуючих методів і форм роботи з дітьми та їхніми родинами, оволодіння інноваційними технологіями виховання здорової дитини.

Одним із завдань нашого дошкільного навчального закладу є створення найсприятливіших умов для нормального фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також поступового та систематичного загартування, зміцнення й збереження фізичного та психічного здоров'я дітей.

Навчити вихованців цінувати своє життя та здоров'я — ось основне завдання колективу нашого дошкільного навчального закладу.

Саме з цією метою 21.02.19 р. був проведений  семінар-практикум у формі ділової гри за темою «Зміцнення здоров’я  дошкільнят  засобами фізичного виховання», де педагоги конструктивно спілкувалися, ділилися досвідом щодо покращення показників фізичного виховання дошкільнят, вирішували питання  забезпечення оздоровчої спрямованості освітнього процесу через реалізацію завдань програми «Дитина» та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».