Змагання з волейболу

05.02.2019 р. на базі Доманівського НВК у рамках проведення XVІІІ обласних Спортивних ігор відбувся І етап змагань з волейболу (юнаки), в яких взяли участь команди учнів 9-11 класів  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.   Після жеребкування та вітання, команди почали боротьбу на волейбольному майданчику. Демонструючи гарну гру, учасники змагань вели боротьбу за перемогу.

В результаті І місце зайняли учні Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІІ місце посіла команда Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІІІ місце дісталося Доманівському НВК.

Ігри проходили у дружній атмосфері та  спортивній, гострій і безкомпромісній боротьбі.