Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

«Бюджетна прозорість – 2018»

29 січня в м. Києві відбувся захід «Бюджетна прозорість - 2018» завдяки консорціуму проектів міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа та Міжнародного фонду «Відродження», в якому взяли участь представники Доманівської селищної ради.

30 січня відбулася практична конференція, де було презентовано основні висновки і рекомендації по підвищенню прозорості бюдждетних процесів, нові інструменти контролю за бюджетами та донесення важливої бюджетної інформації до громадян, кращі практики бюджетного менеджменту та запобігання корупції, а також проведені майстерні з оцінювання бюджетної прозорості, використання онлайн-інструментів - "відкритий бюджет" та бюджетного симулятора, та використання даних оцінювання для прийняття управлінських рішень та залучення інвестицій.

посилання на церемонію: https://www.youtube.com/watch?v=oS-syrr-y8E&fbclid=IwAR2daYAQ6I3JHziybQBOqWH1DxchFNdAJdKzXTKxoL3WFnwPIR1v-OEKVBQ« повернутися до списку новин