Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Мала академія наук

       Відповідно до плану роботи відділом освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради  30 січня 2019 року на базі Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук  України.

    У заході взяли участь  4 учні,  які показали  високий рівень підготовки до І етапу конкурсу.

     Відділення математики у секції «Прикладна математика» І місце посів  Ощип Максим, учень 11 класу Доманівського НВК, науковий керівник – Власюк Л.А.;

     Відділення наук про Землю  у секції «Географія і ландшафтознавство» І місце зайняла Лацановська Вікторія, учениця 11 класу Доманівського НВК, науковий керівник  - Дротенко М.А., ІІ місце дісталося Байленко Ірині, учениці 11 класу Доманівського НВК,  науковий керівник – Дротенко М.А.

   Відділення економіки у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» довів, що гідний І місця Єршов Андрій, учень 11 класу Доманівського НВК.  

     Вітаємо учасників з гарним початком та бажаємо успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук  України в 2018/2019 навчальному році.

 

    

    

   



« повернутися до списку новин