Мала академія наук

Відповідно до плану роботи відділом освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради  30 січня 2019 року на базі Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук  України.

У заході взяли участь  4 учні,  які показали  високий рівень підготовки до І етапу конкурсу.

Відділення математики у секції «Прикладна математика» І місце посів  Ощип Максим, учень 11 класу Доманівського НВК, науковий керівник – Власюк Л.А.;

Відділення наук про Землю  у секції «Географія і ландшафтознавство» І місце зайняла Лацановська Вікторія, учениця 11 класу Доманівського НВК, науковий керівник  - Дротенко М.А., ІІ місце дісталося Байленко Ірині, учениці 11 класу Доманівського НВК,  науковий керівник – Дротенко М.А.

Відділення економіки у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» довів, що гідний І місця Єршов Андрій, учень 11 класу Доманівського НВК.

Вітаємо учасників з гарним початком та бажаємо успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук  України в 2018/2019 навчальному році.