Звернення секретаря селищної ради з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дата: 25.01.2019 15:45

Шановні жителі громади!

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Голокост – це біль, трагедія та найтяжчий злочин проти людства. Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона населення єврейського походження. Тисячі людей, доль, зруйнованих родин та життів. Щодня ідеологи фашизму жорстоко вбивали безневинних людей.

В цей день ми не тільки згадуємо жертв людиноненависницької політики, але засвідчуємо прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом.

Тож схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту, Голодомору, вбитими представниками кримськотатарського народу, українцями на сході країни.

Світла пам'ять усім загиблим!

З повагою, секретар селищної ради

Галина Шульгіна