Казкове новорічне свято для малят

Дата: 16.01.2019 16:05

В Доманівському дитячому садку № 2 «Сонечко» пройшли новорічні свята. Діти з захопленням приймали участь у театралізованій казці разом з Дідом Морозом, Снігурочкою та казковими героями: танцювали біля красуні-ялинки, розповідали вірші, співали , щедрували та колядували.

Новорічні свята закріплюють знання дітей про Різдвяні свята. Розповідають про традиційні страви на Святий вечір; ознайомлює дітей з народними традиціями, прикметами, пов’язаними з цим святом; Діти на основі щедрівки " Добрий вечір тобі" ознайомлюються із зимовими святами, а саме: Різдво Христове, Старий Новий рік або свято Василя, Водохреща. Лунав веселий дитячий сміх, музика та щирі вітання з Новим роком!