Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю з Днем працівників архівних установ усіх зберігачів безцінної спадщини нашого народу, яка ґрунтується на документах, фактах і реальних подіях.

Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.

Завдяки Вашій професійній діяльності стали можливими доступ до документальної бази досліджень, утвердження історичної правди і справедливості.

Сердечно бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети.

Міцного здоров’я Вам, щастя, благополуччя та мирного неба!

З повагою, селищний голова О.Дога

arhiv.jpg