День Святого Миколая!

Традиційно щороку 19 грудня 2018 року на площі біля Доманівської селищної ради було проведено урочисті заходи  до Дня Святого Миколая .

Під гучну музику та в піднесеному настрої малеча Доманівки брали участь  у розважальній програмі, а саме: розгадували загадки, змагалися у естафетах, танцювальному батлі, водили хороводи.

У ході програми на свято завітали казкові персонажі, вихованці Будинку дитячої творчості, які продемонстрували запальний танок.

Дітвора із задоволенням зустріла  Святого Миколая, який привітав усіх з Новорічними святами, побажав усього найкращого та запалив вогники головної ялинки Доманівщини.

Усі діти  отримали  гарний настрій, позитивні емоції та головний атрибут свята - солодощі від Миколая.

Організаторами свята виступили Доманівська селищна рада та педагог-організатор Доманівського НВК Гнатенко О.А.