Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відзначають 22 грудня.

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі господарства без електричної енергії, яку ви своєю наполегливою працею доносите до кожної людини, кожного підприємства нашої громади. Люди, які присвятили себе енергетиці, – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.
Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!
Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам і вашим сім’ям!

З повагою, селищний голова

Олександр Дога