Святкування Дня Святого Миколая

У свій рідний край?
Для усіх найбільш жаданий –
Святий Миколай!

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

За доброю традицією 19 грудня до малечі Доманівського дошкільного закладу2 завітав Святий Миколай з подарунками. А діти в свою чергу також приготували для Святого Миколая подарунки: співали пісні, розповідали вірші, а також продемонстрували незвичайні таночки. А також д іти поділилися з ним своїми бажаннями, розповіли про свої успіхи та обіцяли вести себе і надалі  чемно, бути слухняними та успішними, щоб і в наступному році отримати подарунок... По закінченні свята діти отримали  солодкі  подарунки від Святого Миколая та море емоцій і позитиву.