18 грудня 2018 року відбулися громадські слухання жителів с.Забари.

Дата: 19.12.2018 16:31

В приміщенні комунальної власності с.Забари 18 грудня 2018 року за участі заступників  селищного голови Гулича Володимира, Власюка Віктора, секретаря ради Шульгіної Галини, начальника фінансового відділу Гусарової Лариси, виконуючого обов’язки начальника відділу земельних відносин Голумбйовської Тетяни відбулися громадські слухання по обговоренню та формуванню Перспективного плану розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради на 2019-2021 роки. В обговоренні  взяли участь жителі Підгорнюк Л.В., Крамаренко Р.Г., депутат селищної ради Гудзюк В.Б. , учасниками слухань підтримана пропозиція для включення її до плану - це здійснення ремонту водопровідної мережі с.Забари, вирішення питання вуличного освітлення.

Начальник фінансового відділу Гусарова Л.В. довела присутнім проект бюджету Доманівської селищної ради на 2019 рік. В ході громадських слухань, секретарем Галиною Шульгіною було проінформовано жителів про проведену роботу селищною радою в 2018 році.  Обговорено питання щодо відведення земельних ділянок для громадського пасовища, роботу фельдшерсько-акушерського пункту та здійснення підвозу учнів до школи.