Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2018 17:10

Шановні жителі громади!

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас.

З повагою, селищний голова

Олександр Дога