Казкове дійство для особливої малечі до Дня Святого Миколая

Святковий концерт з традиційними персонажами, Миколаєм, Янголятками для вихованців з реабілітаційного центру "Промінець" подарували учні Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.

Всі глядачі отримали пакунки з солодощами від спонсора свята ФОП Гаврушова Н.С., Доманівської селищної ради, а директор Фонду розвитку громади селища Доманівка Матвєєва С.М.  пригостила особливими смаколиками з тропічних країн та подарувала діткам лялечки виготовлені в майстерні Святого Миколая.

Свято для дітей з функціональними обмеженнями організовуємо який рік поспіль. Нам так хочеться, щоб діти відчули тепло в ці святкові дні. Аби в їхньому житті якнайдовше була присутня казка.

Таке свято - це можливість для дітей з обмеженими можливостями відчути себе потрібними, поспілкуватися з однолітками, які навчаються у звичайній школі.