Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Проведення заходу в рамках просвітницької роботи з метою профілактики булінгу серед школярів

10 грудня, в рамках просвітницької роботи у Доманівському НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 –Центр дитячої та юнацької творчості» з метою профілактики булінгу серед школярів, провідним спеціалістом Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено захід з попередження проявів булінгу на тему: «Булінг в школі: визначення ,види, причини, наслідки та подолання негативного явища».

Захід  проводився серед учнів 5-А класу, в ході проведення якого школярі ознайомилися з поняттями «булінг», «третирування», «цькування» та його видами, виявили, що слугує мотивацією до булінгу та шляхи подолання негативного явища.

Діти проявили активність та особисту зацікавленість проблемою під час діалогу при обговоренні притчі «Все залишає свій слід» та рухливої гри «Перетягування газети», метою якої є ілюстрація сценарію, в якому розвиваються конфлікти, проявили обізнаність та ерудованість під час гри «Подорож в дитинство стежками казок».

На завершення учні отримали памятки з рекомендаціями «Що робити, якщо ти став жертвою  булінгу» з номерами телефонів Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства та  Національної дитячої «гарячої лінії».  « повернутися до списку новин