Шановні жителі громади, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Місцевого самоврядування.

На місцеве самоврядування покладена особлива відповідальність за загальний стан територіальних громад, за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя жителів.

Переконаний, саме від наполегливості і самовідданості, відповідальності представників

місцевого самоврядування залежить успішність нашої громади, України як сильної,

багатої та справедливої держави.

У цей святковий день зичу всім миру, добра, наполегливості в реалізації життєвих планів, нових здобутків у важливій суспільній  справі.

Зі святом Вас шановні.

З повагою, селищний голова