Шановні наші захисники, прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Дата: 05.12.2018 09:00

Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто своїм безприкладним героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.

Спасибі за вашу працю, за високий професіоналізм, відмінну бойову виучку, за відданість присязі, за високий прояв патріотизму. Ви надійний щит Вітчизни, гарант територіальної цілісності та суверенітету.
Бажаю щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали лише під час святкових салютів. Хай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.
Ми щиро віримо, що наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє в надійних руках.

Слава вам, наші воїни! Слава Україні!

З повагою, селищний голова

Олександр Дога