5 грудня - День працівників статистики.

Шановні працівники статистики!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом.

Важливість вашої праці полягає в тому, що статистична інформація дає можливість розробляти перспективні плани, програми розвитку усіх галузей економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян.

Бажаю працівникам статистики подальших успіхів у виконанні поставлених завдань. Дякую за уважність, точність, оперативність в роботі. Нехай розрахунки будуть точними, а результати – найкращими!

Міцного здоров’я вам і вашим сім’ям, великого людського щастя, миру, добра, злагоди і благополуччя.

З повагою, селищний голова

Олександр Дога