Шановні волонтери!

Щиро вітаю із Міжнародним днем волонтерів.
Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців.

Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця, і за це не чекаєте винагород. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим.

Ви – взірець людяності та милосердя. Міцного вам здоров’я, незламності духу та невтомної енергії. Нехай нові благодійні проекти надихають вас, а добрі справи повертаються до вас подвійним добром.
Дякую вам за підтримку наших військових та піклування про знедолених! Витримки вам, наснаги, міцного здоров’я!

Нині, завдяки вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, селищний голова

Олександр Дога