Пам'ять жертв Голодомору в Україні

Дата: 26.11.2018 15:26

В Доманівській громаді відбулася свічкова хода пам’яті та траурний мітинг до 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. Участики заходу зібралися біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору. На даному заході були присутні представники  влади, громадські активісти, молодь та небайдужі жителі.

До учасників мітингу звернулися заступник Доманівського селищного голови Віктор Власюк та голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук.

Панахиду за загиблими від голоду відслужив настоятель храму Олександра Невського архімандрит Антоній.

По закінченню поминальної літії, учні Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. представили літературно-художню композицію, присвячену темі Голодомору в Україні.

Хвилиною мовчання жителі доманівської громади схилили голови в глибокій жалобі за нашими співвітчизниками, які загинули голодною смертю. Також поклали запалені свічки, лампадки, квіти до підніжжя монумента аби зберегти пам’ять про померлих заради миру та злагоди в соборній незалежній Україні.