Звернення селищного голови з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

Дата: 23.11.2018 13:28

Щороку наприкінці листопада ми схиляємо голови в скорботі, вшановуючи пам’ять загиблих від Голодомору. Жорстокі тридцяті роки минулого століття стали однією з найтрагічніших сторінок в історії України.

Немислимий за своїми масштабами геноцид забрав життя мільйонів безвинних людей. Неможливо чути спогади очевидців тих подій без болю, хвилювання та страшного обурення. Та хоч якою б гіркою і трагічною не була правда про Голодомор, ми повинні її знати і зробити все, щоб подібного більше не повторилося.

Сьогодні наш святий обов’язок перед пам’яттю мільйонів загиблих земляків – зберегти єдину і незалежну Україну, тому щиро зичу всім нам сили, єдності, мудрості та наснаги для зміцнення своєї держави. Бажаю, щоб у ваших домівках завжди був достаток, щоб здоровими і щасливими зростали діти та, щоб на українську землю нарешті прийшли мир і злагода.

З повагою, селищний голова

Олександр Дога