Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

21 листопада в Доманівці біля Стіни Пам’яті загиблим учасникам АТО за участю представників влади та громадськості відбувся мітинг приурочений до Дня Гідності та Свободи України.

День Гідності й Свободи було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка, від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Представники місцевої влади у своїх виступах перед присутніми підкреслили важливість вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави й себе. Адже, головними цінностями  українці обрали честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності та єдності.

Відзначення Дня Гідності та Свободи – данина пам’яті тим людям, які віддали своє життя за свободу та незалежність, європейські цінності та вільний вибір свого майбутнього.

 Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять Героїв, що полягли за громадянські права співвітчизників, незалежність і територіальну цілісність України, а також до Стіни Пам’яті поклали свічки та лампадки.« повернутися до списку новин