Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

3 клас – ІІ місце – Коваленко Анастасію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Даніленко Л.Г.

ІІІ місце – Лацановську Анастасію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник    Скидан А.В.

4 клас – І місце – Щербину Данііла, учня Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник    Станіславчук В.А.

ІІ місце – Грушину Вікторію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник    Каліновська О.В.

ІІ місце – Попович Євгенію, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Вернигора Л.С.

ІІІ місце – Сагайдак Поліну,  ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Тижнєва Н.В.

ІІІ місце – Степчук Наталію,  ученицю Петропавлівської філії Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник    Кирнисенко Л.В.

5 клас – ІІ місце – Кулішову Злату, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Миронюк С.В.