Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

8 клас – ІІІ місце – Гуду Валерію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Семидівка Л.М.

9 клас – ІІІ місце – Чорбу Анну-Олександру, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Семидівка Л.М.

10 клас – ІІ місце – Федоренка Дмитра, учня Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Слободенко А.М.

ІІІ місце – Курінську Яну, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Слободенко А.М.

ІІІ місце – Яковлєву Юлію, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ  ст. №2, керівник Ком’ягіна С.М.

11 клас – ІІ місце – Лацановського Віталія,  учня Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Семидівка Л.М.

ІІІ місце – Борисову Анастасію, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ  ст. №2, керівник Томич Ю.М.