20 листопада 2018 року відбудеться засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань містобудування, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення про те, що 20 листопада 2018 року о  10.00 , в кабінеті селищного голови відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

На засіданні  буде розглянуто заяви громадян щодо вилучення земельних ділянок,  про розподіл земельних ділянок, про надання у власність та оренду земельних ділянок.