Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Шановні користувачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення!

    Комунальне підприємство «Доманівське» провело коригування встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які подано на затвердження до виконавчого комітету Доманівської селищної ради, уповноваженого здійснювати встановлення таких тарифів.

    Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ, організацій та підприємств усіх форм власності планується підвищити з 1 грудня 2018 року на рівні, що буде покривати економічно обґрунтовані витрати.

  Приведення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства водопостачання та водовідведення, зокрема, для здійснення розрахунків за електроенергію, оплати податків та забезпечення споживачів якісними послугами з постачання питної води, водовідведення.

     За поданими розрахунками тарифи з 1 грудня 2018 року  за 1 мскладають:

- на послуги з централізованого водопостачання для населення – 15,85 грн., для бюджетних установ – 16,65 грн., для інших організацій та підприємств – 16,80 гривень;

- на послуги з водовідведення для населення – 11,20 грн., для бюджетних установ – 12,60 грн., для інших організацій та підприємств – 14,00 гривень.

 

виконавчий комітет Доманівської селищної ради« повернутися до списку новин