II-ий етап навчань депутатів ОТГ в рамках Програми DOBRE.

Депутати Доманівської громади взяли участь в  II-у етапі навчань депутатів ОТГ в рамках Програми DOBRE.

Програма DOBRE реалізує це завдання разом з Інститутом політичної освіти, який понад 15 років спеціалізується на проведенні навчань депутатів та створенні для них результативних навчальних програм.

Разом із експертами інституту, депутати ретельно вивчають свої повноваження і обов’язки, вчаться стратегічному плануванню та комунікації з населенням громади, отримують знання з бюджетування та методів протидії корупції на місцевому рівні, розглядають земельні та  житлово-комунальні питання. Згідно з опитуванням, саме ці напрямки потребують особливої уваги. Окрім того, на кожному семінарі депутати отримують поглиблені знання про антикорупційні інструменти, зокрема,      е-декларації, моніторинг закупівель, стратегічного мислення з розвитку громади, бюджетних відносин і комунікацій тощо. Додатково  програма навчання передбачає набуття таких навичок, як вміння переконувати та наводити аргументи, конструктивно проводити дебати, запобігати та долати конфлікти у громадсько-політичній діяльності. Тільки  професійні депутати зможуть забезпечити та утримувати баланс влади у громаді, що буде запорукою її сталого розвитку.