Практикум для шкільних бібліотекарів та відповідальних за ведення та збереження бібліотечних фондів

19 жовтня 2018 року в медіа-центрі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  відбувся семінар шкільних бібліотекарів   Доманівської  ОТГ на тему: «Просування книги та підвищення її рейтингу в дозвіллі школярів».

Практичну частину  семінару підготували  бібліотекар Доманівської публічної бібліотеки Телебей Валентина Василівна та завідуюча шкільною бібліотекою Славітінська Світлана Володимирівна. В ході заходу обговорювались сучасні проблеми шкільних бібліотек, інноваційні форми і методи бібліотечної роботи.

Як доповнення до семінару було проведено літературні піжмурки «У хащах літературних назв». У схованці «Імя з обкладинки» були використані книги, в назвах яких є імя літературного героя. Діти із задоволенням називали ці книги, хоча назви книг були замасковані. Дуже сподобалася сходинка «Кольорові історії», де учнів «розфарбовували» назви книг. Кольори в назвах книг були навмисне переплутані. Діти підбирали вірний варіант, який відповідає назві книги.

Діти були в захваті від третьої схованки  - «Магія чисел». Тут було замасковано книжечки з написаними цифрами, а діти пригадували назву книги з цим числом.

Цікавими були чарівні гаджети для казкових героїв, в яких учні намалювали чарівні символічні предмети, які допомагають літературним героям пройти безліч випробувань, подолати перешкоди, перемогти зло. А маленький гномик (учениця 3-го класу – Гаврилюк Валерія) наповнила ними диво-мішок, в якому всі речі стають чарівними.

Захід пройшов у дружній, невимушеній обстановці, дітям було цікаво і весело.

Гості із Доманівського НВК, Царедарівської та Петропавлівської філій Доманівського НВК  одержали задоволення від зустрічі.