Засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради

Дата: 17.10.2018 11:37

12 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради на якому розглянуто ряд питань житлово-комунальної сфери.

Так, виконавчим комітетом винесено ряд рішень, якими затверджено тарифи на завезення води населенню та вивіз рідких нечистот по комунальному підприємству  "Доманівське", а саме:

- на вивіз рідких нечистот бюджетним установам, підприємствам, установам усіх форм власності в сумі 260,56 грн., населенню - 253,20 гривень;

- на завезення води населенню смт Доманівка за 1 бочку ємністю 4 м.куб в сумі 192,38 грн., населенню села Забари - 210,79 гривень;

- тариф на надання послуг1 машино-години трактора-екскаватора в сумі 366,38 гривень.

Дані тарифи будуть введені в дію з 01 листопада 2018 року.

А також, виконавчим комітетом винесено рішення щодо погодження калькуляції планової собівартості робіт з підняття 1 куб.м. води, яка подається з башти товариства з додатковою відповідальністю "Доманівське автотранспортне підприємство 14844" в сумі 12,55 гривень (без ПДВ).

Крім цього, виконавчим комітетом вирішено розпочати процедуру визнання комісійно обстеженого нерухомого майна, розташованого по вулиці Героїв Небесної  Сотні, буд. 10а, кв. 14, смт Доманівка безхазяйним майном, оскільки власник майна не виявлений протягом року.

Серед розглянутих питань було й задоволення звернень громадян щодо присвоєння адрес земельним ділянкам, розташованих на території громади.