Перша зустріч з представниками програми “U-LEAD з Європою” по створенню спільного ЦНАПу у об’єднаній громаді.

16 жовтня представники програми “U-LEAD з Європою” вперше відвідали Доманівську громаду. Мета візиту – обговорення концепції створення спільного ЦНАПу у об’єднаній громаді.

Під час зустрічі відбувся огляд приміщень, де планується розміщення модернізованого ЦНАПу  та знайомство з роботою районного ЦНАПу.

Проведена нарада за участю керівництва района, об’єднаної територіальної громади, старост, депутатів, представників громадкості на якій регіональний координатор та спеціаліст Центрально-Південної групи з розробки завдань для ЦНАПів Петро Макаренко та  Людмила Мураховська,  презентували присутнім проект створення/модернізації ЦНАПу в рамках Програми “U-LEAD з Європою”. Під час презентації представники програми розповіли про мету і завдання Програми, про успішний досвід створення/модернізації ЦНАП по всій Україні, про подальшу співпрацю по реалізації проекту в Доманівці.