Відбулася двадцять п’ята сесія.

Дата: 12.10.2018 15:36

10 жовтня 2018 року відбулася ХХV сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань про створення тендерного комітету, затверджено Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель ProZorro, Положення про консультації з громадськістю в Доманівській селищній раді, підтримано звернення депутатів районної ради до голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови обласної ради та виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області прийнятого на ХХХІІІ сесії Доманівської районної ради від 28 вересня 2018 року, а також розглянуто земельні питання.