Урочисті заходи до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня святої Покрови Пречистої Богородиці

Дата: 12.10.2018 13:52

Напередодні відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, Доманівська громада вшанувала мужність і звитягу захисників, які захищали і захищають кордони України.

Представники селищної ради взяли участь в урочистій події – святковому концерті, де з вітальним словом до захисників звернулися голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна та військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату Євгеній Левченко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять  всіх українських воїнів, які поклали свої життя в ім’я незалежної та суверенної України, виконуючи священний обов’язок із захисту Батьківщини в зоні проведення АТО.

Учні Доманівського НВК вручили  квіти учасникам АТО та матерям загиблих українських воїнів-доманівців, які були присутні в залі.

За мужність, зразкове виконання військового обов’язку при відстоюванні територіальної цілісності України ряд наших земляків були нагороджені почесною відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Хорошим продовженням заходу стали музичні вітання від творчих колективів.

Після концертної програми, представники Доманівської селищної ради запрошували всіх присутніх відвідати солдатську кашу та чай.

До Дня захисника України, Доманівською селищною радою виготовлено банер з національним гаслом: «Слава Україні! Героям слава!», який розміщено на фасаді адміністративної будівлі селищної ради.

Свято залишить свій відгук в серці кожної людини. Разом ми стаємо сильнішими, єднаємось в одну велику родину!