Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Свій 95-річний ювілей відзначила жителька Доманівки Нікітіна Марія Павлівна

8 жовтня  Марію Павлівну щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, спеціаліст Доманівської селищної ради Ірина Міхенько, голова районної організації ветеранів війни та праці Раїса Осадчук. Вітальні  адреси і подарунки вручені ювілярці від голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука та селищного голови  Олександра Доги.

Сама ж іменниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Марія Павлівна пережила Голодомор та грізні роки Другої Світової війни. У післявоєнні роки брала участь у відновленні народного господарства. Родом з Мукачева, у 50- ті роки ХХ століття переїхала на Доманівщину. Працювала у колгоспі імені Шевченка у Новоселівці. Разом з чоловіком виховала четверо дітей. Нині має 9 онуків, 12 правнуків та праправнука. Позитивне ставлення до життя, віра в Бога, любов до людей та працелюбність стали вирішальними чинниками такого поважного віку.

Щиро вітаємо вас, дорога наша ювілярко, з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, щастя, довголіття, божого благословення.
 


 
« повернутися до списку новин