Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Свій 90-річний ювілей відзначив Почесний житель Доманівки ЛУЦЕНКО Вітіслав Ілліч

6 жовтня Вітіслав Ілліч приймав вітальні  адреси і подарунки від голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Фалько, заступника селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктора Власюка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамари Щирби, голови районної організації ветеранів війни та праці Раїси Осадчук.

Все своє життя  Вітіслав Ілліч вкладав свої сили, знання і досвід у виховання підростаючого покоління, приділяв велику увагу захисту прав ветеранів війни та праці, пенсіонерів, віддавши кожному частинку Своєї душі, працюючи на благо рідного краю. Жителі Доманівщини знають його як досвідченого та наполегливого керівника. За багаторічну педагогічну діяльність, високі досягнення у праці ювіляр нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, медаллю «Ветеран Праці», йому присвоєно звання «Відмінник народної освіти УРСР».

Нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Бажаємо міцного здоров’я та душевного тепла.
 

 
« повернутися до списку новин