Шановні працівники пошти!

Дата: 08.10.2018 15:38

З нагоди професійного свята вітаю з Всесвітнім днем пошти всіх представників цієї галузі, який святкується 9 жовтня.

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства. Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш доступним засобом зв’язку для різних верств населення.

Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Бажаю, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, Ви одержували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі Вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і творчої наснаги, витривалості і успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного Вам настрою та міцного здоров'я.

З повагою, селищний голова

Олександр Дога