Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в селі Забари

30 вересня, Доманівською селищною радою було розпочато будівництво розвідувально – експлуатаційної свердловини в селі Забари.

Будівництво буде здійснюватись за проектом «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Забари Доманівського району Миколаївської області» за кошти інфраструктурної субвенції на 2018 рік, цільове призначення якої є підтримка формування інфраструктури (новоутворених) територіальних громад, що утворилися відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Завдяки реалізації даного проекту Доманівською селищною радою буде виконано одну з стратегічних цілей громади, а саме: підвищено рівень якості послуг, що надаються населенню з питного водопостачання в с. Забари, поліпшено санітарно-епідемічну ситуацію щодо забезпечення питною водою та зниження на цій основі захворюваності населення, забезпечено населення безперервним поданням води.