Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Змагання з футболу

27.09.2018 р. у селищі Доманівка на центральному стадіоні у рамках проведення XVІІІ обласних Спортивних ігор відбулися зональні змагання з футболу, в яких взяли участь команди учнів 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, Мостівської сільської ради та Веселинівської селищної ради. Після жеребкування та вітання команди зустрілися на футбольному майданчику,  де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає бажану перемогу.

У першій грі  змагалися команди села Мостове та селища Доманівка, в якій перемога дісталася  команді гостей з рахунком 2:1.

Удругому поєдинку команда Веселинівської селищної ради поступилася команді Мостівської сільської ради з  такими результатами 3:1.

Надалі за друге та третє місце зустрілися переможені команди.

Свій шанс краще використали футболісти Доманівської ОТГ, які забили п’ять голів у ворота суперників із селища Веселинове.

Враховуючи вищезазначені результати І місце зайняли учні Мостівського НВК, ІІ – учні Доманівської ЗОШ, ІІІ – учні Веселинівської ЗОШ.

Ігри проходили у дружній та  спортивній атмосфері, гострій і безкомпромісній боротьбі.

Команди Мостівського НВК та Доманівської ЗОШ  готуються до фінальних змагань, які відбудуться 23-24 жовтня 2018 року у місті Миколаєві, тож побажаємо їм перемоги.« повернутися до списку новин